Pirkti dovanų čekį

 

Dovanokite laisvę rinktis!

Dovanų čekis - puikiausia dovana Jums brangiems žmonėms! 
 

Pristatymo būdas

E-čekis siunčiamas nurodytu el. paštu - darbo dienomis. Jeigu dovanų čekį įsigijote savaitgalį, jis bus pristatytas artimiausią darbo dieną nurodytu el. paštu.

Kaip panaudoti E-parduotuvėje?

Patogiai ir greitai atsiskaityk čekiu el. parduotuvėje. www.e-optometrija.lt išsirinkite pageidaujamas prekes, įsitikinkite, kad prekių suma nėra mažesnė už čekio sumą ir prieš patvirtinant užsakymą paspauskite mygtuką „Panaudoti Nuolaidų/Čekio kodą“, atsiradusiame laukelyje įveskite ant čekio nurodytą kodą: xxxxx

 
 
Dovanų čekį galima įsigyti už bet kokią Jūsų pageidaujamą sumą. Šiuo dovanų čekiu galima atsiskaityti perkant: akinių rėmelius, akinių lęšius, saulės akinius, kontaktinius lęšius ir jų priežiūros priemones, dirbtines ašaras, aksesuarus. Dovanų čekis galioja E-parduotuvėje bei "Optometrijos centro" optikose.
 

* Gavėjo vardas:
* Gavėjo el. paštas:
* Jūsų vardas:
* Jūsų el. paštas:
* Dovanų čekio tema:
Žinutė:
(Neprivaloma)
* Suma:
(Kaina turi būti nuo €1.00 iki €1,000.00)
Aš sutinku, kad dovanų čekis yra negrąžinamas.

 

Dovanų čekį galite įsigyti ir visose OPTOMETRIJOS CENTRO optikose:

VILNIUJE: Vokiečių g. 26, PLC "Panorama", PPC "Ozas", PLC „Outlet Park“ Išparduotuvė, PPC „Akropolis”, PC „GO9″
KAUNE: Laisvės al.57, Laisvės al.110, PLC "Mega"
KLAIPĖDOJE: H. Manto g. 9, PPC „Akropolis”
DRUSKININKUOSE: M.K. Čiurlionio g. 52
ŠIAULIUOSE: PPC „Akropolis”
 

OPTOMETRIJOS CENTRO DOVANŲ ČEKIO TAISYKLĖS

 1. Optometrijos centro Dovanų čekį galima įsigyti visose Optometrijos centro optikose arba paspaudus šią nuorodą: Įsigyti dovanų čekį
 2. Dovanų čekis galioja: akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių lęšiams, kontaktiniams lęšiams ir jų priežiūros priemonėms, aksesuarams. Būtina išankstinė registracija internetu pas gydytojus ar optometrininkus: Registruotis regos patikrai
 3. Dovanų čekis galioja 3 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos, nebent Dovanų čekyje nurodyta kitaip.
 4. Jeigu Dovanų čekis nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už jį nėra grąžinami.
 5. Dovanų čekis negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametimo ar kitokio praradimo atveju) ar keičiamas į grynuosius pinigus.
 6. Dovanų čekyje nurodytą pinigų sumą būtina išnaudoti per vieną kartą.
 7. Jei Dovanų čekiu atsiskaitoma suma yra didesnė nei Dovanų čekyje nurodyta nominali jo vertė, skirtumą klientas turi primokėti.  
 8. Jei Dovanų čekiu atsiskaitoma suma yra mažesnė nei Dovanų čekyje nurodyta nominali jo vertė, skirtumas negrąžinamas.
 9. Perkant Dovanų čekį PVM sąskaita-faktūra neišrašoma.
 10. Dovanų čekį klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat panaudoti ar juos įgyti bet kokiu kitu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų čekius gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius*. Šių pažeidimų atveju mes visada pranešame policijai.
 11. Klientas yra atsakingas už tinkamą unikalaus Dovanų čekio numerio (pateikiamas Dovanų čekyje) saugojimą ir prisiima visišką atsokomybę už Dovanų čekio panaudojimą. Jei Dovanų čekis yra sugadintas, t.y. daugiau kaip pusė jo yra sutepta, jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba Dovanų čekio numeris ar galiojimo terminas nėra aiškiai matomas, tokiu Dovanų čekiu atsiskaityti už prekes ir/ar paslaugas negalima, ir toks Dovanų čekis nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.
 12. Kilus papildomiems klausimams dėl Dovanų čekio, kreipkitės el. paštu: info@optometrija.lt

 


*-182 straipsnis. Sukčiavimas Tas, kas apgaule savo ar kitų naudai įgijo svetimą turtą ar turtinę teisę, išvengė turtinės prievolės arba ją panaikino, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

*-300 straipsnis. Dokumento suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu Tas, kas pagamino netikrą dokumentą, suklastojo tikrą dokumentą arba žinomai netikrą ar žinomai suklastotą tikrą dokumentą laikė, gabeno, siuntė, panaudojo ar realizavo, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.