Kategorijos
Populiariausios
Gamintojas: Alcon a Novartis Company
Prekės kodas: 300650363808
DĖMESIO! lęšius tirpale laikyti ne trumpiau, kaip 6 val.
Atidarius tinka vartoti: 3 mėn.

Aosept Plus HydraGlyde 90 ml

Kaina:

-57%
€3.07
€7.20
Kiekis:
   - ARBA -   DĖMESIO! AOsept yra pagamintas peroksido pagrindu, todėl kontaktinius lęšius šiame tirpale laikyti ne trumpiau, kaip 6 val.! Prieš naudojant būtina perskaityti naudojimo instrukciją.

AOSept® Plus Hydraglyde

Peroksido pagrindu pagamintas kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas, tinkantis visiems lęšiams. Be konservantų, tinka jautrioms akims. Efektyviai valo baltymines apnašas ir drėkina lęšį. Tirpalo sudėtyje esanti HydraGlyde drėkinančioji medžiaga išlaiko lęšius drėgnus nešiojant visą dieną, neleisdama išdžiūti.

Tirpalo savybės:

  1. Efektyvumas: vandenilio peroksidas su pluronic 17R4 - aktyviai valo baltymines apnašas ir mažina įtempimą, labiau drėkindamas lęšį;
  2. Suderinamumas: stebimas mažesnis ragenos dažymasis ir toksinės reakcijos, nei su kitais lęšių priežiūros tirpalais.
  3. Komfortas: neturintis konservantų, puikiai tinka jautrioms akims.

Naudojimas:

Kontaktinius lęšius būtina laikyti tirpale ne trumpiau kaip 6 valandas, kad tirpalas neutralizuotųsi. Tirpalą draudžiama lašinti į akis ar juo prasiplauti lęšius. Produkto pakuotėje yra specialus konteineris su neutralizuojančiu katalizatoriumi. Tirpalą visada būtina naudoti tik su šiuo konteineriuku. Praėjus 3 mėnesiams nuo buteliuko atidarymo, likusį tirpalą būtina išpilti. Prieš naudojimą, būtina perskaityti produkto naudojimo instrukciją.

Sudėtis:

3% vandenilio peroksido, fosforo rūgštis (stabilizatorius), izotoninis tirpalas, fosfatai (buferinė sistema), poloksameras (surfaktatas);

 

Parašyti įvertinimą


Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Pirkėjai taip pat pirko (12)