Kategorijos
Populiariausios
Gamintojas: Alcon a Novartis Company
Prekės kodas: LOJ taškai
DĖMESIO! lęšius tirpale laikyti ne trumpiau, kaip 6 val.
Atidarius tinka vartoti: 3 mėn.

Aosept Plus 90 ml *NFS*

Kaina lojalumo taškais:

70

Kiekis:
   - ARBA -   DĖMESIO! AOsept yra pagamintas peroksido pagrindu, todėl kontaktinius lęšius šiame tirpale laikyti ne trumpiau, kaip 6 val.! Prieš naudojant būtina perskaityti naudojimo instrukciją.

AOSept® Plus 

Peroksido pagrindu pagamintas kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas, tinkantis visiems lęšiams. Be konservantų, tinka jautrioms akims. Efektyviai valo baltymines apnašas ir drėkina lęšį.

Tirpalo savybės:

  1. Efektyvumas: vandenilio peroksidas su pluronic 17R4 - aktyviai valo baltymines apnašas ir mažina įtempimą, labiau drėkindamas lęšį;
  2. Suderinamumas: stebimas mažesnis ragenos dažymasis ir toksinės reakcijos, nei su kitais lęšių priežiūros tirpalais.
  3. Komfortas: neturintis konservantų, puikiai tinka jautrioms akims.

Naudojimas:

Kontaktinius lęšius būtina laikyti tirpale ne trumpiau kaip 6 valandas, kad tirpalas neutralizuotųsi. Tirpalą draudžiama lašinti į akis ar juo prasiplauti lęšius.

Produkto pakuotėje yra specialus konteineris su neutralizuojančiu katalizatoriumi. Tirpalą visada būtina naudoti tik su šiuo konteineriuku.

Praėjus 3 mėnesiams nuo buteliuko atidarymo, likusį tirpalą būtina išpilti. Prieš naudojimą, būtina perskaityti produkto naudojimo instrukciją.

Sudėtis:

3% vandenilio peroksido, fosforo rūgštis (stabilizatorius), izotoninis tirpalas, fosfatai (buferinė sistema), poloksameras (surfaktatas);

 

Parašyti įvertinimą


Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras